ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

گمرک خرمشهر بعد از گمرک شهید رجایی دومین گمرک کانتینری کشور است که به عنوان یکی از مجهزترین گمرکات دریایی حوزه خلیج فارس شهرت پیدا کرده است. ترخیص کالا از گمرک خرمشهر برای بازرگانان و تجار اهمیت زیادی دارد. در واقع چون این گمرک موقعیت جغرافیایی مناسبی دارد بیشتر تجار و بازرگانان داخلی و خارجی آن را برای تجارت و ترخیص کالاهای خود انتخاب می کنند.

 قبل از اینکه کشور به خودکفایی برسد در این گمرک بیشتر کالاهای وارداتی ترخیص می‌شدند اما امروزه ۹۰ درصد کالاهای ترخیص شده در این گمرک به صورت صادراتی هستند. خرمشهر که یکی از شهرهای جنوبی کشور است با کشور عراق مرز زمینی و دریایی دارد؛ به همین دلیل مقصد بیشتر کالاهای صادراتی و وارداتی این گمرک، کشور عراق است. همچنین بیشتر محموله هایی که ترخیص کار گمرک شلمچه در این گمرک ترخیص می کند مربوط به لوازم خانگی و لوازم برقی هستند که در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند.

ترخیص-کالا-از-گمرک-خرمشهر

جهت ارتباط با ما می توانید از طریق شماره تلفن زیر اقدام کنید

برای درخواست مشاوره وارد صفحه زیر شوید

مزایا ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

از جمله مزایا ترخیص کالا از گمرک خرمشهر می توان به اتصالات دریایی، زمینی و راه آهنی این گمرک اشاره کرد که تاثیر زیادی در نقل و انتقال کالاهای وارداتی دارند. گمرک خرمشهر چون در منطقه آزاد تجاری_ صنعتی اروند قرار گرفته است از مزایای تخفیف ۲۵ درصدی سود بازرگانی برخوردار است. دیگر مزایای ترخیص کالا بین المللی از این گمرک عبارتند از:

  • انتقال ارز از این گمرک به خارج از کشور هیچ گونه محدودیت های قانونی ندارد.
  • در این گمرک تجاری همه بازرگانان از قوانین و مقررات خاص بیمه و تامین اجتماعی برخوردارند.
  • ترخیص کننده کالا از گمرک خرمشهر می تواند انواع مواد اولیه و قطعات و ماشین آلات را بدون هیچ گونه عوارض گمرکی ترخیص کند.
  • در این گمرک برای اشتغال نیروهای انسانی منطقه قوانین و مقررات مشخصی تدوین شده است.
  • گمرک خرمشهر از مدرن ترین و مجهزترین تجهیزات نقل و انتقالات دریایی و شناور ها برای انتقال کالاهای وارداتی به گمرک برخوردار است.
  • تمام فعالیت های بازرگانی در این منطقه تا حدود ۳۰ سال از معافیت های مالیاتی برخوردارند.
  • این منطقه به کشور های کویت، عراق و آسیای مرکزی بسیار نزدیک است.
  • ترخیص کالا در گمرک خرمشهر با استفاده از تجهیزات مدرن تخلیه و بارگیری کانتینر صورت می گیرد.
  • تولید کنندگان منطقه برای انتقال کالاهای تولید شده از تسهیلات ویژه‌ ای بهره‌مند هستند.
  • این گمرک یکی از بزرگترین پایانه های مسافری_ دریایی خاورمیانه را در خود جای داده است.

با توجه به مزایای که در رابطه با ترخیص کالا از خرمشهر اشاره کردیم، مدت زمان ترخیص کالا از گمرک به خود بازرگان بستگی دارد. اگر بازرگان جهت ترخیص از یک ترخیص کار حرفه ‌ای کمک بگیرد محموله او در سریع ترین زمان ممکن از گمرک ترخیص شده و در محل معین به او تحویل داده می شود.

ثبت سفارش خدمات یا مشاوره:

Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, doc, docx, jpeg, Max. file size: 20 MB.

مراحل ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

ترخیص کالا در گمرک خرمشهر همانند سایر گمرکات کشور قوانین و مدارک خاص خود را دارد؛ بنابراین بهتر است قبل از شروع تجارت خود از یک از شرکت ترخیص کالا از گمرک خرمشهر بخواهید که شما را با تمام مراحل مربوط به ترخیص، همچنین مدارک ترخیص کالا از گمرک خرمشهر آشنا کند. البته هر چقدر که با مراحل ترخیص کالا از این گمرک آشنایی داشته باشید، نمی توانید به تنهایی کارهای مربوط به ترخیص را انجام دهید. پس بهتر است جهت جمع‌آوری مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از گمرک خرمشهر از ترخیص کاران حرفه ای ما کمک بگیرید.

ترخیص کاران حرفه ای ما با توجه به سابقه کاری که در حوزه ترخیص انواع کالاها از گمرکات کشور به ویژه گمرک خرمشهر دارند، به خوبی با مدارک و مراحل ترخیص آشنا هستند. این افراد به محض خرید کالا ها در خارج از کشور مدارک لازم از قبیل: پروفرما، پیش فاکتور، پکینگ لیست، پرداخت های بانکی، ترخیصیه ها، مجوزهای واردات و ترخیص کالا، برگه های تخلیه و بارگیری، مجوز های ورود کالا به انبار گمرک و… را جمع‌آوری می‌ کنند. بدین ترتیب مدارک را در زمان مقرر به گمرک تحویل داده و کارهای مربوط به دریافت ترخیصیه گمرک خرمشهر را انجام می دهند.

مراحل-ترخیص-کالا-از-گمرک-خرمشهر

هزینه ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

مشاوران و کارشناسان ما در شرکت ثبت سفارش کالا و بازرگانی صباغی زاده در طول سال‌ ها فعالیت خود تلاش کرده اند تا برای انجام کارهای ترخیص مناسبترین قیمت ها را برای مشتریان خود در نظر بگیرند. تعرفه ترخیص کالا از گمرک خرمشهر به عوامل زیادی بستگی دارد که هر کدام از این عوامل تاثیر زیادی در قیمت ترخیص دارند. در واقع وزن محموله، نوع و تعداد کالای ترخیصی، کشور مبدا، برند و سازنده کالا همچنین کارهایی که یک ترخیص کار برای ترخیص محموله از گمرک انجام می دهد، هزینه ترخیص کالا از گمرک خرمشهر را تعیین می‌ کنند.

راهنمای ترخیص کالا از گمرک خرمشهر به شما کمک می ‌کند تا با مدارک و مراحل ترخیص کالا در گمرک خرمشهر، دلایل کمک گرفتن از ترخیص کاران حرفه ای و در نهایت با مزایای ترخیص کالا در گمرک خرمشهر آشنا شوید. اگر می خواهید تجارت خود را آغاز کنید و در مورد اینکه خرید و صادرات یا واردات کدام کالاها سود زیادی دارد یا اینکه چه مدارکی برای ترخیص کالا از گمرک مورد نیاز است هیچ اطلاعی ندارید، بهتر است با ترخیص کاران حرفه ای و ارتباط برقرار کنید و از آنها مشورت بگیرید.

شماره تماس بازرگانی صباغی زاده: 02188172427

سوالات متداول در خصوص ترخیص کالا از خرمشهر

تعرفه آزاد کردن کالا از گمرک خرمشهر چقدر است؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه ترخیص کالا از خرمشهر بهتر است با مشاوران ما تماس بگیرید.

دریافت ترخیصیه گمرک خرمشهر به چه عواملی بستگی دارد؟

اگر بازرگان به موقع مجوز ها و مدارک مورد نیاز جهت ترخیص کالا از خرمشهر را جمع ‌آوری کند، می ‌تواند سر وقت مقرر این مدارک را به گمرک تحویل داده و کالاهای خود را ترخیص کند.

چرا باید از ترخیص کاران حرفه ای بازرگانی صباغی زاده جهت ترخیص کالاهای خود از گمرک خرمشهر کمک بگیریم؟

ترخیص کاران باتجربه بازرگانی صباغی زاده مهارت و تجربه زیادی در خصوص ترخیص کالا در گمرک خرمشهر دارند؛ بنابراین در سریعترین زمان ممکن می توانند کالاهای شما را با مناسب ترین قیمت از گمرک ترخیص کنند.

5/5 - (1 امتیاز)