ترخیص کالا در تهران

ترخیص کالا یکی از فرایندهای حائز اهمیت در میان تجار و بازرگانانی می باشد که قصد دارند کالای وارداتی خود را از گمرک با طی کردن مراحل و ارائه مدارک لازم با موفقیت خارج نمایند. آیا شما تجار و یا بازرگان هستید؟ آیا نمی دانید چگونه می توانید کالای خود را با روش های آسان و بی دردسر از گمرک تهران خارج کنید؟ امروز با ما همراه باشید که در رابطه با ترخیص کالا در تهران و خدمات ترخیص کالا یکی از بهترین بازرگانی ها در این حوزه به نام  بازرگانی صباغی زاده به گفت و گو خواهیم پرداخت.

نحوه ترخیص کالا در تهران

شرکت ترخیص کالا در تهران

اینک شما در حضور بهترین ترخیص کالا در تهران هستید. بازرگانی صباغی زاده با بهره گیری از اساتید و کارشناسان برجسته سطح کشور تا کنون توانسته در انجام پروژه های متعدد صادرات و واردات امتیازات قابل توجهی کسب نماید. همانطور که مستحضر هستید، هر کالایی که چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی بخواهد وارد تهران شود، حتما باید در گمرک تهران ثبت شده و طی مراحل گوناگون افراد به ترخیص کالا در تهران بپردازند. این موسسه می تواند با آشنایی کامل ترخیص کالا از گمرک تهران این کار را به امری آسان و با سهولت بدل کند.

ترخیص کالا از تهران برای آن دسته از افرادی که تبحری در این کار ندارند، می تواند روزها و هفته ها به طول انجامد، اما اگر از متخصصان و کارشناسان صباغی زاده که بر امور گمرک ترخیص کالا در تهران کاملا واقف هستند، کمک بگیرید، نیازی به صبر و متحمل گشتن خسارات وارده نیز نخواهید بود. ما می توانیم با اطمینان صد در صدی به حضورتان برسانیم که تیم ما با مشاوره در امر صادرات و واردات و انجام کلیه تشریفات گمرکی اعم از ترخیص کالا به صورت واردات قطعی و واردات موقت در امر زمان و هزینه صرفه جویی کرده و کالا را درب منزل به صاحب مال می رسانند.

جهت ارتباط با ما می توانید از طریق شماره تلفن زیر اقدام کنید

برای درخواست مشاوره وارد صفحه زیر شوید

نحوه ترخیص کالا در تهران چگونه است؟


ترخیص کالا در تهران بستگی به بازرگانی ای دارد که به آن مراجعه نموده اید. اما ما در رابطه با تخصص و خدمات خود شما را با طریقه ترخیص کالا در تهران آشنا می کنیم تا اطلاعاتی در رابطه با آن داشته باشید. ترخیص کالا در گمرک تهران نیز همانند سایر گمرکات کشور می باشد. برای سهولت در فرآیند ترخیص کالا بهتر است که با برخی از شرایط و قوانین این مراحل آشنایی داشته باشید.

اخذ پروفرما از فروشنده، اقدام برای گرفتن ثبت سفارش، فرایند بارنامه و حمل کالا به ایران، ثبت کالا در سامانه epl و گرفتن کوتاژ، تعیین مسیر، صدور پروانه الکترونیک، آماده سازی مدارک لازم از جمله مواردی هستند که می توان به کمک  بازرگانی صباغی زاده و به همراه ترخیص کار های حرفه ای در کوتاه ترین زمان ممکنه به انجام رساند. توجه داشته باشید جمع آوری کردن مدارک و اسناد و دریافت تاییدیه و کدهای لازمه از جمله موارد وقت گیری هستند که گاهی هزینه بردار نیز می باشند. سهولت در کار و صرفه جویی در زمان و هزینه را با ما تجربه کنید.

شماره تماس بازرگانی صباغی زاده: 02188172427

ثبت سفارش خدمات یا مشاوره:

Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, doc, docx, jpeg, Max. file size: 8 MB.

مدارک مورد نیاز ترخیص کالا در تهران

شرکت ترخیص کالا از گمرک در تهران همانند سایر فعالیت های دیگر نیازمند جمع‌آوری مدارک و اسناد متعددی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ما لیستی از این مدارک را به سمعتان می رسانیم.

 • کارت بازرگانی
 • ارائه ی بارنامه مربوط به کالا
 • تمامی مجوز های مورد نیاز برای واردات کالا
 • اسناد خرید کالا
 • قبض انبار
 • بیمه نامه محصول
 • ترخیصیه
 • پکینگ لیست (اطلاعات کامل بار)
 • ارائه گواهی های بازرسی
 • سندهای بانکی
 • پروفرما
 • فاکتور خرید کالا ( ارزش کالا )

شما پس از جمع آوری نمودن این مدارک می توانید با کمک بازرگانی ترخیص کالا در تهران به گمرک مراجعه نموده و کالای خود را به راحتی خارج کنید.

بهترین ترخیص کالا در تهران

خدمات بازرگانی صباغی زاده در ترخیص کالا در تهران

 1. ارائه مشاوره بازرگانی به شرکت های تولیدی و بازرگانی
 2. مشاوره در خصوص تعرفه و همچنین ارزش کالا
 3. کمک به اخذ مجوزهای مورد نیاز
 4. خدمات تخلیه و بارگیری ، استریپ و استافینگ
 5. صدور بیمه نامه های وارداتی و صادراتی
 6. حل اختلافات گمرکی و شرکت در کمیسیون های رسیدگی به اختلافات گمرکی
 7. ترخیص ماشین آلات صنعتی و ترخیص مواد اولیه مورد نیاز شرکت ها
 8. انجام فرآیند ثبت سفارش
 9. و از همه مهم تر امانت داری و سلامت عملکرد

ترخیص کالا در استان تهران و اهمیت تعرفه آن

یکی از موارد بسیار مهم و حائز اهمیت در ترخیص کالا در تهران می بایست به کد تعرفه کالا اشاره کرد که این موضوع نه تنها در گمرک تهران بلکه در دیگر نقاط سطح کشور نیز مهم است. درواقع بی توجهی نمودن به کد تعرفه خطراتی همچون مرجوع کردن کالا و یا پرداخت هزینه ها و جریمه های گزاف در پی خواهد داشت که توصیه می کنیم در این رابطه حتما با مشاوران و متخصصان صحبت کنید. با شماره تلفن های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

ترخیص کالا در تهران این روزها مورد توجه بسیاری از تجار و بازرگانان قرار گرفته و دلیل این امر را نیز می توان به خاطر دسترسی راحت به خطوط ریلی کشور، قرار گیری گمرک در پایتخت، دسترسی به فرودگاه های بین المللی مهرآباد و امام خمینی، انبارهای بزرگ و مجهز و … دانست. گمرک تهران و گمرک فرودگاه امام خمینی از اهمیت بسیار بالایی در حوزه واردات و صادرات برخوردار هستند. لذا ما از شما خواهشمندیم جهت سهولت در انجام امور، صرفه جویی در زمان و هزینه و دریافت سریع کالاها از مشاوران کمک بگیرید.

گمرکات تهران هر کدام برای ورود و خروج کالاها دارای قوانین و شرایط خاصی هستند. اگر در این حوزه هیچ گونه تخصص و اطلاعی ندارید، بدون مشورت و یا مشاوره کار خود را انجام ندهید که می تواند در صورت عدم آگاهی های لازم خطراتی با خود به همراه داشته باشد.

شماره تماس بازرگانی صباغی زاده: 02188172427
هزینه ترخیص کالا در تهران

قیمت ترخیص کالا در تهران

اکثر تجار و بازرگانان این تصور را دارند که با کمک نگرفتن و مراجعه نکردن به یک شرکت بازرگانی ترخیص کالا می توانند از هزینه های خود بکاهند. اما این امری کاملا اشتباه است. چرا که یک شرکت خدماتی ترخیص کار با برخورداری از تجهیزات پیشرفته در تخلیه و بارگیری کالاها، سرعت عمل بسیار بالا در کار و از همه مهم تر ترخیص کالا در تهران از طریق حق العمل کار رسمی و یا ترخیص کار گمرک هزینه ها را به حداقل می رسانند. اگر شما از تجار و بازرگانان تازه کار هستید، پیشنهاد می نماییم به موسساتی مراجعه کنید که در برآورد هزینه های تمام شده ترخیص کالا و نحوه محاسبات از دقت و هوشیاری وافری برخوردار هستند.

حال در رابطه با هزینه ترخیص کالا در تهران باید بگوییم که هزینه های شما شامل مواردی همچون نوع و تعرفه کالا، وزن و تعداد کالا، نرخ بیمه و کرایه، هزینه های انبارداری، تخلیه و بارگیری، 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده، عوارض و معافیت های گمرکی می باشند که کارشناسان و متخصصان ما با رعایت و اصول قوانین و تجربیات کاری این هزینه ها را به حداقل می رسانند.

جهت ارتباط با ما می توانید از طریق شماره تلفن زیر اقدام کنید

برای درخواست مشاوره وارد صفحه زیر شوید

سوالات متداول ترخیص کالا در گمرک تهران :

ثبت سفارش جهت ترخیص کالا در تهران چند نوع است؟

ثبت سفارش که مهم ترین فرایند در این زمینه محسوب می گردد به دو روش بانکی و غیر بانکی صورت می پذیرد که کارشناسان ما از بالقوه ترین خدمات خود را در حوزه ثبت سفارش کالا انجام می دهد.

آیا هزینه های گمرکی را می توان قبل از ترخیص کالا در تهران برآورد کرد؟

بله بازرگانی صباغی زاده قبل از ترخیص کالاها قیمت نهایی و تمامی هزینه هایی را که برای رهایی کالا از انبار نیاز است را به طور کامل شرح خواهند داد.

آیا در زمان ترخیص کالا در تهران کالاها سالم و بدون کم و کسری به دست صاحبان می رسد؟

این موسسه قبل از خروج کالاها، همه را پلمپ نموده و بیمه می نماید. در مشخصات کالا نیز تمامی محصولات را با مشخصات کامل وزن و تعداد قید می کند. از این بابت خیالتان کاملا آسوده باشد.

4.8/5 - (34 امتیاز)